Dodáváme a instalujeme malebné, bezúdržbové herní prvky Vinci play, které svým atraktivním provedením a moderním designem přitahují děti k hraní jako magnet.

V naši nabídce najdete širokou paletu multifunkčních herních prvků, které se vyznačují vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám a vandalismu, bezpečností a dlouhou životnosti. Investice do nich tak přináší žádoucí poměr vysoké kvality za rozumnou cenu.

Základ herních sestav tvoří kvalitní polyethylenové (HDPE) nebo kompaktní laminátové (HPL) desky, které jsou kotvené na nerezovou nebo žárově pozinkovanou ocelovou konstrukci, v některých případech také na tlakově impregnované eurohranoly. Umíme přizpůsobit barevné provedení sestav Vašim potřebám, takže můžete mít hřiště pestré a barevné a na druhé straně to samé hřiště může být v přírodním stylu.

Kromě tradičních populárních herních prvků jako jsou skluzavky, houpačky, kolotoče, domečky, prolézačky, mostky a tunely, disponují naše herní sestavy také interaktivními, edukativními panely, které procvičují manuální dovednosti dětí a rozvíjí jejich představivost a motoricko-poznávací schopnosti během hry.

Oblíbené mezi dětmi jsou také tematické herní sestavy, jako je například prolézačka v podobě hasičského auta nebo kombajnu.

Prohlédněte si náš kompletní katalog herních prvků, určitě si něco vyberete.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi za Vámi přijedeme na osobní schůzku, abychom s Vámi probrali Vaše představy a vybrali nejlepší řešení.